SLUŽBY

◙ CO VÍME A UMÍME:
♦ ♦ ♦ ♦ ♦
◙ CO NEUMÍME:


Neumíme vám naslibovat a zaručit zaručeně, že budete mít po absolvování našich kurzů finanční pohodu; že si tak zajistíte časovou nezávislost; že vše další vás naučíme bezplatně; že vás budeme do nekonečna chválit, i když odvedete špatnou práci; že máte tím, že u nás absolvujete kurz automaticky otevřené dveře ke kariéře; že vás budeme automaticky podporovat; prostě, že to vše kolem je svět bez rizika. To vás naučit neumíme. Ale umíme vám říct, čemu se máte vyhnout, pokud skutečně chcete opravdově a bláznivě milovat to, co k nám jdete studovat. A pracovat s tím tak, aby vás to nejen bavilo, ale i živilo.♦ ♦ ♦ ♦ ♦

◙ FAQ:

1. Jak se můžu přihlásit?
Jednoduše. Zasláním přihlášky (formulář je u každého kurzu) a zaplacením zálohy.

2. Musím něco umět abych byl/a přijata ke studiu v kurzu?
Nejsou potřebné žádné předchozí znalosti. Stačí Vaše nadšení a volný čas. S našimi kurzy můžete i začít novou pracovní kariéru úplně od začátku. Nebo tu stávající povýšit dalšími získanými poznatky.


3. Jak bude probíhat výuka?
Výuka některých kurzu probíhá přes den. Některé kurzy a semináře jsou i o víkendech. Někdy i v zahraničí. Jsme schopni připravit i individuální trénink, který ovšem znamená nárůst ceny kurzu - 25 až 100%. Za individualitu se platí víc.

4. Jak mám zaplatit?
Zaplatit můžete převodem na číslo účtu vedeného na zálohové faktuře, jako variabilní symbol uveďte číslo zálohové FV, které vám byla zaslána při objednávce kurzu. V zdůvodněných případech výjimečně poskytujeme smluvně možnost zakoupení kurzu na 2 splátky. Pro ty, kterým kurz hradí Úřad práce, nezapomeňte nám poslat přihlášku a my vám zašleme toto vyplněné potvrzení, které pro jednání na ÚP budete potřebovat.

5. Můžu začít studium i v průběhu roku?
Naše škola nabízí jednotlivé obory formou kurzů. Je jedno, kterým začnete a kterým budete svou pouť končit. Informujte se u nás a my Vám doporučíme varianty, které se Vám vyplatí.

6. Lákají mě tyhle obory, ale nevím, jestli na to mám?
Věřte, že naučit se můžete úplně všemu. Studium je uzpůsobeno tak, že nepředpokládá žádné zvláštní znalosti, schopnosti a dovednosti. Případně se můžete zastavit na konzultaci, kterou poskytujeme zdarma. Nebo nám napište na info@pei.cz.

7. Chci být profesionál/ka a chci se těmito obory uživit, je to pak možné?
Samozřejmě. Koncepce naší školy je připravena tak, aby vychovala ty nejlepší profesionály. O tom, že jsme schopni naučit Vás to, co potřebujete svědčí fakt, že 83% našich absolventů podniká ve svém oboru po skončení kurzů.

8. Musím mít nějaké učební pomůcky nebo vybavení?
Veškeré studijní materiály a scripta jsou v ceně školného. Je nutné mít pouze vlastní chuť se učit a vstřebávat nové poznatky. Rádi Vám pomůžeme s výběrem jakýchkoliv pomůcek pro následnou podnikatelskou činnost. U nás to absolvovaným kurzem nekončí, ale vždy jen v případě i vašeho zájmu...

9. POKUD NEVÍTE: pište na e-mail: info@pei.cz a nebo volejte na +420 727 835 825.