LEKTOŘI

◙ PEI ACADEMY jsou:


Halina Bobková - kadeřnické semináře 
Bc. Helena Jordana Burešová Skuhrovcová - FACE & BODYPAINTING + AIRBRUSHMAKER
Lukáš BurešAIRBRUSHMAKER + FACE & BODYPAINTING
Eva Cvejnová - KADEŘNÍK; kadeřnické semináře
Ing. Hana Pařilová Ph.D. - STYLISTA
Alexandre Sokolov - KADEŘNÍK + kadeřnické semináře
Denisa Vanek - FENG-SHUI + INTERIÉROVÝ DESIGN

♦ ♦ ♦ ♦ ♦


◙ PREZENTACE jednotlivých lektorů:

Bc. HELENA JORDANA BUREŠOVÁ SKUHROVCOVÁ - face&bodypaiting + airbrush

Vystudovala jsem užitou malbu a věnovala jsem se kresbě, grafice a malbě na stěny. V roce 2009 jsem začínala jako malířka na obličej. Ale protože jsem od mala obdivovala díla Káji Saudka, tak jsem se kombinací malby a krásných dívek dostala až k bodypaintingu. Od roku 2011 jsem získala několik ocenění na tuzemské scéně. Jsem vicemistryně ČR a SK v bodypaintingu. 2x jsem vyhrála bodyart na World Make-up Wars. Nejvíc si ale vážím 2. místa z mistrovství světa v kategorii World Award facepainting a 2. místa z mistrovství Anglie v bodypaintingu. Stále se vzdělávám a investuji do kurzů v zahraničí. Kurzy u Alexe Hansena a Mattea Arfanottiho jsou dechberoucí a nesmírně mě obohatily. S manželem Lukášem, který se více věnuje technice airbrush, jsme tým, který tvoří trochu jinak než je běžné. A to se snažíme ukázat nejen malbou a originálními doplňky, ale i show na pódiu. V ČR jsem lektorkou kvalitních kurzů facepaintingu a individuálních kurzů pro klienty. Na nic si nehraju, má práce i ocenění mluví za mě ;-)


EVA CVEJNOVÁ - kadeřnice & vizážistka


Narodila jsme se v Náchodě roku 1966. Ve svých 33 letech jsem absolvovala roční rekvalifikační kurz kadeřnice v Hradci Králové, kde jsem získala osvědčení pro výkon této činnosti. Ihned po ukončení rekvalifikačního kurzu jsem si otevřela v Červeném Kostelci kadeřnický salon „OK VISAGE“, kde pracuji již 14 let, až dosud. Během této doby jsem se zúčastnila různých školení, kurzů, seminářů, kde si stále osvojuji nové poznatky nejen v oblasti kadeřnictví, ale i vizáže. V roce 2010 jsem započala spolupráci se společností PEI ACADEMY Praha, ve které pracuji jako vedoucí projektu a lektorka kurzu Kadeřník. Mým přáním a snem je poskytnout svým klientkám a klientům maximální možnosti v oblasti kadeřnictví, ale i celkové vizáže jednotlivce. Klient je pro mne především člověk, kterému mohu nabídnout větší poznání sebe sama včetně radosti ve své podstatě, jakým je. Kadeřnická služba z mého pohledu má daleko hlubší rozměr než se může zdát, proto svoji práci zaměřuji nejen na vlasy, ale i celou image člověka, včetně jeho duše.

JAKUB ZOMBIE GRÜNDLER - maskér

Tento milovník hororů a speciálních filmových efektů, byl už od mala umělecky založený, více než kreslení a malování ho zaujalo vyrábět plastické věci. Maskám a výrobě různých kostýmu se věnuje od roku 2008, kdy se konal poprvé Zombie walk v Praze, což je akce, kde se velká skupina lidí nalíčí jako zombie a procházejí se centrem Prahy. Od té doby se snažil každý rok přijít s lepší a lepší maskou...vše vyvrcholilo, když se dostal k filmovým maskérům, kde si zdokonalil techniku a dostal možnost i maskovat u filmu. Věnuje se také výrobě bizardního umění.

LIBOR HAVRÁNEK - face & body painter

Jsem nejenom vicemistrem ČR v bodyartu profesionálů 2009, ale i několikanásobným účastníkem WBF mistrovství světa v bodypaintingu. Své vize a sny rád přenáším barvami na krásná plátna - lidská těla. Maluji srdcem ♥.RADKA KUŽELOVÁ - kresba & malba

Malířka narozena ve Vrchlabí, žije a tvoří v Praze. Její tvorbu ovlivnil především akademický malíř Nicolai Stanev, a také Václav Benedikt, pod jehož vedením se účastní již několik let malování v plenéru v evropských přímořských oblastech. Je členkou skupiny BENE. Její nejoblíbenější techniky jsou zejména olej, akvarel a akryl. Vedle výtvarných schopností má i talent divadelní. Působila v divadle Jiřího Wolkera v Praze jako taneční choreograf. K jejím nejvýznamnějším úspěchům patří výzdoba zámku Svojšice, kde vytvořila sérii léčitelských obrazů pro ústav duševně postižených.

V roce 2009 se podílela ve spolupráci s výtvarníky M. Zeithammelem a P. Šmídem (Mořský svět) na nově otevřeném projektu Pohádkové království v Praze na Jarově jako hlavní výtvarnice (modelace pohádkových figur, velkoplošné malby a veškerá modelace přírody a aranžérské práce).

Část své tvorby věnuje autorka figurálním poloaktům v široce barevné škále, vyjadřující pocity od lehké agresivity, smyslnosti, vášně až k naprostému uvolnění. Vliv léčebné metody Reiki vyjádřila v sérii léčitelských obrazů, které ovlivňují a naplňují pozitivní energií a mají schopnost navodit duševní harmonii. Jejími obrazy prostupuje jakési záhadné charisma, které je velmi ojedinělé a dokáže projít skrze smysly.


ALEXANDRE SOKOLOV - mistr kadeřník & hair stylist

Je to vynikající kadeřník, stylista, který své umění předává především v kadeřnických seminářích a jeho cestu na kadeřnický Olymp lemují jeho úspěchy: dvojnásobný absolutní vítěz Mistrovství ČR v účesové tvorbě + Grand–Prix soutěže "Nejlepší účes roku" RUSSIA + Trojnásobný vítěz Wella Trend Vision Award + Vítěz Czech & Slovak Hairdressing Awards + Absolutní vítěz L'Oreal Color Trophy + TOP TEN mistrovství v účesové tvorbě FRANCE + TOP TEN mistrovství v účesové tvorbě GERMANY + TOP stylista WELLA ČR... Stříhám srdcem ♥.


HELENA VAŠÍČKOVÁ - make-up artist

Věnuji se make-upu od roku 2009. V té době jsem zcela náhodně měla možnost líčit tanečnice na jejich vystoupení. Tento kreativní svět mě tehdy začal tak bavit, že jsem se rozhodla zanechat všeho ostatního a začít se živit líčením. Po absolvování několika kurzů profesionálního líčení mi zákazníků začalo přibývat a to mě utvrdilo v tom, že jdu správným směrem. Pracuji jako maskérka při natáčení filmů a seriálů, ale se stejným nadšením líčím např. i na firemních eventech. Zároveň s oblibou dělám make-up pro jednotlivce například svatby, make-up konzultace nebo focení. SFX beru jako koníček, každý člověk se potřebuje rozvíjet a posouvat kupředu a SFX, díky bohu, nemá hranice.

IANA WILKOFER - make-up artist

Kde ostatní vidí tvář, já vidím plátno. Pečlivě studuji veškerý rysy a představuji si kompletní příběh, barvy které použiji a výsledek, kterého docílím. Inspiruji se u lidí které potkám, v místech které navštívím a v každém úžasném zážitku, kterého se zúčastním. Svatební líčení, fashion editorialy, koncepty, kreativní make-up, avant garde, catwalk, runway… Všechny tyto styly mě fascinují od útlého věku. Stále se jim odevzdávám s vášní, obětavostí, motivací a neustálou ambicí. Moje práce byli publikovány v ruzných časopisech, mezi kterými byly: Makeup Magazine, MUP Magazine, Intercoiffure, Trend Prive Magazine. 

Spolupracovala jsem s různými módními návrháři, mezi kterými byly: Gianni Tolentino, Concepto, Caresta Bags, Haute Future Fashion Academy, Lise Charmel, Sarah Jessy Jones, Mihaela Cirlugea, Iulia Manciulea, Paola Balzano, Andrea Zanatelli, Charles and Ron, Spoff, Seroussi, Gina Cas, Bianca Popp, Alina Moza, Albec Bunsen, Yvan Andreu, Petra Orha, Anamaria Galan, Natalia Vasiliev, Pimpi Smith, Tenue de Saf, Marios Karavasilis, Donka Stankovski, Stefania Borodi, Emma Viedma, Catch Michelle, Mona Predescu, Roxana Pirvu, Vali Cioban, Lavinia Ilies, Sebastian Roncea, Agatha Luis De La Prada, Vasilije Kovacev, Archana Kochhard, Andrea Wild – během různých módních přehlídek. Nejzajímavější ze všech byl New York Fashion Week, kde jsem pracovala jako makeup-artist. V říjnu 2016 jsem se zúčastnila World Makeup Wars, kde jsem získala: - 1 místo: Battle of Faces - 1 místo: Makeup Warrior - 2 místo: Makeup Fighter. Mé motto: “Když si vybereš práci, kterou miluješ, nikdy nebudeš muset pracovat”.  S láskou ♥, Iana Willkofer

MICHAL ZDENĚK ZACHAR - imagemaker, vizážista, stylista, freelancer

Narodil se v Hořicích v Podkrkonoší v roce 1966 a od roku 1978 žije v Praze. Esoterice, psychologii, a systému 3Axis se věnuje v podstatě, jak sám říká celý život. Nabízí vše, co lze spojit s 3-AXIÁLNÍ VIZUÁLNÍ KOMUNIKACÍ osob, produktů a prostorů, čehokoliv, čeho se lze dotknout a co lze uchopit a popsat BARVOU a TVAREM. Říká, že někdy prostě jen pomůže, když VYPNETE vnitřní editor spojený s vystupováním a ZAPNETE vnitřní kompas, který vám napoví, kdo opravdu jste. Pro ty z vás, co si neví rady s orientací, či překladem, bude vaším směrovkou i tlumočníkem. Publikuji v mediích, pracuji jako lektor projektů Pei Academy a Pei Audit, píšu články pro Beauty Art a naplňuje několik blogů: FENG-SHUI MAKE-UP, HERETIC, SPIRITUAL IMAGE.

Uvědomuji si, že opravdový trenér nemá nic, co by vás naučil v konvenčním slova smyslu, nemá nic, co by vám předal - žádné nové informace, názory ani pravidla chování. Jeho jediným úkolem, je pomoci vám odstranit všechno, co vás odděluje od reality toho, čím už jste a co už v hloubi duše víte. Jsem tu proto, abych vám odhalil onen rozměr vnitřní hloubky, které se říká klid. Dívám se srdcem ♥.

♦ ♦ ♦ ♦ ♦

Lektorský sbor je tvořen odborníky, z nichž každý se svému oboru věnuje minimálně 4 - 15 let. Na výuce se v kurzu může podílet i několik lektorů. Individuální výuka a tréninky provádíme taktéž. V případě individuálního termínu kurzu počítejte s cenovým navýšením o cca 25% až 100% ze základní ceny kurzu, dle domluvy. Většina kurzů je zatím vypisována v jazyce českém. Pro cizí jazyk platí cenové navýšení o tlumočení.