Veletrh INTERBEAUTY - Jaro 2014


Jako partner veletrhu a organizátor Mistrovství ČR v make-upu bychom Vás rádi pozvali na naši odbornou přednášku „S NÁMI MŮŽETE VYRŮST I VY

A o čem budeme spolu hovořit? A co se od nás můžete dozvědět?

1. Jak zařídit své pracoviště tak, aby se v něm zákazníci, klienti a také Vy cítili co možná nejlépe? – FENG-ŠUEJ a firemní image 

2. Víte jak působíte svým vzhledem na své klienty? Je ladění Vašeho image v souladu s Vámi a tím čeho chcete dosáhnout? – Použití teorie 3 AXIS VISUAL LANGUAGE  

3. Má smysl mít profil na Facebooku? Jak jej vytvořit a spravovat, aby pracoval pro Vás a přiváděl Vám nové klienty. Jaké jsou nejčastější chyby, které profil na FB ubíjí? – BEAUTY ART aneb sociální sítě ve Vašich službách

4. A další aneb ptejte se nás na to, co potřebujete řešit....na cokoliv
--------------------------------------------

V rámci veletrhu máte jedinečnou příležitost dozvědět se základní informace z oblasti, které podpoří Vás i Vaše podnikání.

Setkání je určeno pro širokou podnikatelskou veřejnost v oblasti služeb. Témata jsou nastavena a prezentována tak, aby v nich každý z Vás nalezl to podstatné a důležité právě pro svoji oblast podnikání.

Tématy Vás provedou odborníci ze společnosti PEI, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti v těchto oblastech. Součástí přednášky bude i prostor pro Vaše dotazy.

Přednáška se uskuteční v sobotu 5. dubna 2014. Vybrat si můžete ze 4 různých časů (10-11.hod, 11-12.hod, 13-14.hod a 14-15.hod).

Místo konání: Pravé křídlo - Galerie PK - Seminární salonek

Cena je Kč 250,-- a každý účastník získá Čestnou vstupenku na veletrh (OPRAVŇUJE Vás na vstup po oba dva dny veletrhu jako VIP host) a materiály k tématům.

Počet míst je omezen, zarezervujte si, prosím, závazně své místo co nejdříve pomocí registračního formuláře nebo e-mailem na hanzelinova@pei.cz. Obratem po provedení Vaší registrace Vám zašleme platební údaje. Místo je závazně rezervováno po zaplacení. Čestná vstupenka Vám spolu s fakturou bude zaslána poštou nejpozději ve středu 2. 4. 

Nebo bude připravena k vyzvednutí na vaše jméno 

  • 4.4. v čase 9.00 -10.00 hod u vchodu do Veletržního paláce - levé křídlo
  • 5.4. v čase 9.00 - 10.00 hod u vchodu do Veletržního paláce - pravé křídlo
  • v případě dotazů, komplikací volejte Petra Hanzelínová, tel.: 702 969 790
________________________________________ 
Spoluorganizátorem přednášky a administrativním kontaktem je Petra Hanzelínová, webprokazdeho.com